Прем'єр-ліга: "Десна" на виїзді розгромила "Олександрію"

Прем'єр-ліга: "Десна" на виїзді розгромила "Олександрію" "Десна" з 60-ї хвилини грала у більшості © football.ua
Чернігівська команда продовжує боротьбу за топ-3 УПЛ.

У неділю, 14 червня, "Олександрія" приймала "Десну" у 26-му турі української Прем'єр-ліги та зазнала поразки з рахунком 1:5.

Філіппов вивів гостей вперед на 29-й хвилині, а потім перевагу подвоїв Калитвинцев. Третьяков скоротив відставання, а після перерви ще тричі кіпера господарів засмутили Гітченко, Філіппов, який оформив дубль, і Тотовицький.

"Олександрія" - "Десна" - 1:5
Голи: Третьяков, 46 - Філіппов, 29, 79 (з пенальті), Калитвинцев, 45, Гітченко, 57, Тотовицький, 90+7

Видалення: Бабогло, 60

"Десна" набрала три очки та продовжує боротьбу з "Зорею" за медалі чемпіонату - в обох команд по 49 очок. "Олександрія" тепер відстає від луганчан і чернігівців на шість пунктів.

Раніше повідомлялося про те, що Жуніор Мораєс приніс "Шахтарю" перемогу над "Колосом".