Прем'єр-ліга: "Чорноморець" здобув першу перемогу в сезоні

Прем'єр-ліга: "Чорноморець" здобув першу перемогу в сезоні "Чорноморець" забив переможний гол у першому таймі © ФК Чорноморець
Одесити забили гол у ворота "Зірки" в першому таймі.

Сьогодні, 10 вересня, в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги "Зірка" приймала "Чорноморець" і зазнала мінімальної поразки - 0:1.

Одесити вперше вийшли на поле під керівництвом головного тренера Олега Дулуба. Доля зустрічі вирішилася на 36-й хвилині, коли капітан "Чорноморця" Денис Васін точним ударом головою замкнув верхову подачу.

Господарі поля теж мали кілька шансів зрівняти рахунок, але фортуна була на боці "Чорноморця", який здобув першу перемогу в сезоні і зрівнявся за очками з "Олександрією", яка йде на передостанньому місці в чемпіонаті.

"Зірка" - "Чорноморець" - 0:1
Гол: Васін, 36

"Зірка": Паст, Пепе, Качараба, Фатєєв (Бруно, 46), Цюпа, Кастельс (Гедж, 66), Загальський, Драченко, Чічіков (Панфілов, 84), Ель Амдауї, Прядун

"Чорноморець": Гутор, Татарков, Жуніч, Мамаду, Зубейко, Алассан, Політило, Васін (Каверін, 87), Ковалець (Мусолітін, 46), Бамба, Хобленко (Третьяков, 79)

Попередження: Драченко, Пепе, Цюпа - Бамба, Хобленко, Зубейко

Нагадаємо, о 19:30 почнуть свій матч "Динамо" і "Олександрія".