Португалія і Мексика вийшли в півфінал Кубка конфедерацій

Португалія і Мексика вийшли в півфінал Кубка конфедерацій Росія покинула домашній Кубок конфедерацій © РИА Новости
Визначилися перші півфіналісти турніру.

Сьогодні, 24 червня, відбулися матчі 3-го туру групи A Кубка конфедерацій-2017. У Казані зустрічалися Мексика і Росія, а в Санкт-Петербурзі сильнішого визначали Нова Зеландія і Португалія.

У Казані відбувся матч за вихід в півфінал. Мексиканців в цій зустрічі влаштовувала і нічия, а ось росіянам потрібна була тільки перемога. Матч проходив у рівній боротьбі, в якій вдалішим виявилися мексиканці, перемігши з рахунком – 2:1.

Мексика – Росія – 2:1

Голи: Араухо, 30, Лозано, 52 – Самедов, 25

Поєдинок в Пітері пройшов без будь-якої інтриги. Португальці ще в першому таймі забили два м'ячі, а у другому таймі спокійно довели справу до розгрому.

Нова Зеландія – Португалія – 0:4

Голи: Роналду, 33 (пен), Бернарду, 37, Андре, 80, Нані, 90

Таким чином, до півфіналу з першого місця вийшла збірна Португалії, а другу сходинку посіла команда Мексики.

Нагадаємо, Кубок конфедерацій проходить у чотирьох містах Росії - Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі і Казані. У ньому беруть участь 8 збірних - Португалія, Німеччина, Росія, Чилі, Мексика, Австралія, Камерун і Нова Зеландія.

Раніше повідомлялося, що ФІФА скасує Кубок конфедерацій після 2017 року.