Спорт

Жеребкування Ліги Чемпіонів: київське «Динамо» зіграє із бельгійським клубом 14 сiчня 2011 10:40
Жеребкування Ліги Чемпіонів: київське «Динамо» зіграє із бельгійським клубом У п'ятницю, 16 липня, у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА. За її підсумками на цій стадії турніру київському «Динамо» доведеться зіграти із бельгійським клубом «Гент».