Олімпійська збірна України з футболу здобула третю поспіль перемогу на турнірі у Франції

Команда Руслана Ротаня розібралася з Панамою.

8 червня олімпійська збірна України провела матч третього туру на міжнародному товариському турнірі Tournoi Maurice Revello у Франції.

Команді Руслана Ротаня протистояла збірна Панами U-23, а гра завершилася на користь українців із рахунком 2:0.

Обидва голи Україна забила вже у другому таймі за п'ять хвилин. На 62-й ударом з меж штрафного майданчика відзначився Назар Волошин, а остаточний рахунок на 66-й встановив Єгор Ярмолюк, який перехопив пас воротаря і реалізував вихід віч-на-віч.

Олімпійська збірна України – Панама U-23 – 2:0

Голи: Волошин, 62, Ярмолюк, 66

Повне відео матчу

Збірна України очолює групу B із трьома перемогами поспіль. У минулих двох турах підопічні Ротаня розібралися з Індонезією U-20 (3:0) та Італією U-21 (4:0).

10 червня Україна проведе заключний матч групи проти Японії U-19.

Нагадаємо, молодіжна збірна України U-21 під керівництвом Руслана Ротаня на торішньому Євро дійшла до півфіналу турніру, де поступилася Іспанії. Цей результат дав Україні першу в історії країни путівку на футбольний турнір Олімпіади.

До олімпійської збірної на Ігри-2024 можна буде включити 15 гравців, яким виповнилося не більше 23 років, а також трьох футболістів без вікових обмежень. Українці виступатимуть у групі B, де зустрінуться з Аргентиною, Марокко та Іраком.

Раніше повідомлялося про те, що Україна програла Польщі в товариському матчі перед Євро-2024.