"Олімпіакос" виграв Лігу конференцій та приніс Греції перший єврокубковий трофей в історії

© olympiacos.org
Греки створили сенсацію.

У середу, 29 травня, в Афінах у рамках фіналу Ліги конференцій зустрілися грецький "Олімпіакос" та італійська "Фіорентина".

Сенсаційну перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі. Основний час поєдинку завершився без голів. Італійці більше володіли м'ячем і перевагою, мали кілька небезпечних моментів, проте реалізувати їх не змогли.

Зазначимо, що греки огризалися і також могли відзначитися голом, але здебільшого грали другим номером.

В овертаймі вже активніше заграв "Олімпіакос" – у першій 15-хвилинці кіпер "фіалок" зумів врятувати свою команду, а вже на 116-й хвилині Ель-Ккаабі продавив захисника у штрафному майданчику і головою відправив круглого у ворота.

"Олімпіакос" – "Фіорентина" – 1:0

Гол: Ель-Каабі, 116

"Олімпіакос": Цолакіс, Родіней, Рецос, Каріму, Ортега (Кіні, 91), Ессе, Іборра, Поденсе (Масурас, 106), Чикінью (Орта, 77), Фортуніс (Йоветич, 73), Ель-Каабі (Ель-Арабі, 122)

"Фіорентина": Терраччано, Кордеро, Міленкович, Мартінес Кварта, Бірагі (Раньєрі, 106), Артур Мело (Дункан, 74), Мандрагора, Гонсалес (Бельтран, 106), Бонавентура (Барак, 82), Куаме (Іконе, 82), Белотті (Нзола, 59)

Попередження: Поденсе - Кварта, Куаме, Бірагі

Відеоогляд матчу можна подивитися за посиланням.

"Олімпіакос" уперше у своїй історії виграв євротрофей та приніс Греції дебютний європейський клубний кубок.

Нагадаємо, що Ліга конференцій розігрується лише третій рік, а попередніми переможцями турніру ставали італійська "Рома" та англійський "Вест Гем", який у минулорічному фіналі також обіграв "Фіорентину".

Раніше повідомлялося про те, що "Аталанта" розгромила "Баєр" у фіналі Ліги Європи.