Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 16 лютого

Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 16 лютого Гераскевич зайняв 12-е місце в скелетоні © НОК України
Українські спортсмени не змогли наблизитися до олімпійських медалей.

В рамках чергового ігрового дня зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані українці виступили в скелетоні, лижних гонках, гірськолижному спорті та фігурному катанні.

Українська гірськолижниця Ольга Книш увійшла в топ-50 слалому і завдяки сходам суперниць, зуміла піднятися на підсумкове 45-е місце, а у чоловіків українець Іван Ковбаснюк не зумів фінішувати в супергіганті.

Скелетонист Гераскевич показав найкращий результат у кар'єрі, зайнявши підсумкове 12-е місце у змаганнях.

Варто відзначити, що для збірної України це найкращий показник в перший тиждень Олімпіади. Раніше найвищим особистим результатом було 14-е місце Віти Семеренко у спринтерській біатлонній гонці.

Українські лижники Олексій Красовський і Андрій Орлик фінішували в дев'ятому десятку в роздільній гонці.

Красовський фінішував 85-м з відставанням у 5 хвилин і 21 секунду від переможця, а Андрій Орлик показав 87-й час.

Україну в короткій програмі фігурного катання представляв Ярослав Паніот, проте уродженець Одеси провалився, посівши останнє місце.