"Олександрія" обіграла "Динамо" в центральному матчі туру УПЛ

"Олександрія" обіграла "Динамо" в центральному матчі туру УПЛ "Динамо" зазнало несподіваної поразки © ФК Динамо
Олександрійці вийшли на друге місце в турнірній таблиці.

У центральному матчі 16-го туру УПЛ зустрічалися "Олександрія" та київське "Динамо".

Гості мали можливість скористатися осічкою "Шахтаря" в поєдинку зі "Львовом" (0:0), але в підсумку програли. Вже на 4-й хвилині Цуріков вивів "Олександрію" вперед, після чого Вербич на 33-й хвилині зрівняв рахунок. На 56-й хвилині Бойко помилився на виході і порушив правила, арбітр призначив пенальті, який реалізував Запорожан.

Весь інший час динамівці йшли вперед, але уникнути поразки не вдалося. Таким чином, кияни опустилися на третє місце і тепер відстають від "Олександрії" на одне очко, а від "Шахтаря" - на дев'ять.

"Олександрія" - "Динамо" - 2:1
Голи: Цуріков, 4, Запорожан, 56 (з пенальті) - Вербич, 33.

"Олександрія": Паньків - Шастал (Пашаєв, 77), Бабогло, Бондаренко, Цуріков - Запорожан, Гречишкін - Ковалець (Довгий, 88), Банада, Задерака (Протасов, 58) - Сітало.

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Кадар, Сидорчук, Миколенко - Шепелєв, Буяльський - Циганков, Шапаренко, Сідклей (Русин, 64) - Вербич.

Попередження: Задерака, Сітало, Ковалець, Запорожан - Шапаренко, Шепелєв, Кендзьора, Сидорчук, Бойко, Кадар.

Прем'єр-ліга: нічия "Олімпіка" та "Зорі", перемога "Чорноморця".