НБА: Лень провів черговий результативний матч за "Фінікс"

НБА: Лень провів черговий результативний матч за "Фінікс" Лень оформив дабл-дабл © Sportando
При цьому команда українського центрового зазнала поразки.

Олексій Лень провів ще один успішний матч у Національній баскетбольній асоціації. Українець оформив 16-й дабл-дабл у сезоні, але при цьому "Фінікс" зазнав поразки у матчі з "Міннесотою".

Лень провів на паркеті 37 хвилин, за які встиг набрати 14 очок і зробити 13 підборів, а також віддав одну передачу і записав до активу три перехоплення. Українець перервав п'ятиматчеву серію без дабл-даблів і вийшов на середній показник результативності в 9 очок.

При цьому продуктивна гра Леня не допомогла "Фініксу" досягти позитивного результату - "Міннесота" здобула перемогу з рахунком 121:116.

Нагадаємо, рекордом в кар'єрі Леня за океаном є 31 очко, яке центровий набрав у матчі проти "Орландо" на початку березня.