Нападник "Ліверпуля" Салах оформив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів

Нападник Салах допоміг "Ліверпулю" розгромити суперника
Англійці розгромили "Рейнджерс" на виїзді.

Форвард "Ліверпуля" Мохамед Салах відзначився рекордною результативністю у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Команда Юргена Клоппа гостювала у "Рейнджерс" і здобула нищівну перемогу з рахунком 7:1.

Єгиптянин вийшов на заміну на 68-й хвилині, після чого зумів забити три голи. Нападник відзначився на 75-й, 80-й та 81-й хвилинах. Таким чином, Салах вклався у 6 хвилин та 12 секунд. Це найшвидший хет-трик історії Ліги чемпіонів.

Відео голів матчу доступне за посиланням.

Попередній рекорд встановив нападник "Ліона" Бафетімбі Гоміс ще у 2011-му році, коли забив три м'ячі загребському "Динамо".

Варто також відзначити досягнення гравця "Порту" у поєдинку з "Баєром" (3:0). Голкіпер португальців Діогу Кошта став першим футболістом у Лізі чемпіонів на своїй позиції, якому вдалося відбити пенальті та віддати результативну передачу в одній грі.

Ліга чемпіонів: усі результати дня 12 жовтня, положення команд у групах.