Надаль в 11-й раз виграв Ролан Гаррос

Надаль в 11-й раз виграв Ролан Гаррос Надаль легко здолав Тіма © twitter.com/rolandgarros
Іспанець в черговий раз триумфовал в Парижі.

Сьогодні, 10 червня, Рафаель Надаль став чемпіоном турніру Великого шолома Ролан Гаррос, впевнено здолавши у фіналі Відкритого чемпіонату Франції, австрійського тенісиста Домініка Тіма. За три сети іспанська легенда тенісу віддав тільки дев'ять геймів, а на перемогу витратив 2 години та 43 хвилини. Таким чином, Надаль став 11-кратним тріумфатором головного грунтового турніру в році, а також в 11-й раз за останні 14 років

Фінал

Рафаель Надаль (Іспанія, 1) - Домінік Тім (Австрія, 7) - 6:4, 6:3, 6:2

В особистих зустрічах Надаль тепер веде 7:3 (всі матчі пройшли на ґрунті), але Тім єдиний, хто в останні 2 роки перемагав іспанця на глині. Однак у двох матчах на Ролан Гаррос (в 2014 і 2017 роках) австрієць взяв у Надаля всього по 7 геймів. Завдяки перемозі на турнірі іспанець заробив 2 200 000 євро і отримає 2000 очок рейтингу.

У фіналі торішнього розіграшу Надаль був сильнішим за Стена Ваврінку з рахунком - 6:2, 6:3, 6:1.

Нагадаємо, далі за всіх на нинішньому Ролан Гаррос від України пройшла Леся Цуренко, яка вилетіла в четвертому колі турніру. Перша ракетка України Еліна Світоліна поступилася ще в третьому раунді змагань.

Вчора, 9 червня, Халеп обіграла Стівенс у фіналі жіночої сітки Ролан Гаррос.