Музичук достроково програла Хоу Іфань у боротьбі за титул чемпіонки світу

Музичук достроково програла Хоу Іфань у боротьбі за титул чемпіонки світу Музичук програла в трьох партіях з дев'яти © lviv2016.fide.com
Китайська шахістка виграла дев'яту партію, а разом з нею і шахову корону.

У Львові завершилася дев'ята партія матчу за звання чемпіонки світу з шахів між українкою Марією Музичук і лідером світового рейтингу ФІДЕ з Китаю Хоу Іфань.

Українці для того, щоб зберегти шанси на перемогу в матчі, потрібно було обов'язково перемагати. Але, граючи чорними, Музичук не змогла навіть зіграти внічию. Після 46 ходу українка потиснула суперниці руку, визнавши свою поразку.

Таким чином, загальний рахунок у матчі став 6:3 на користь Хоу Іфань, яка зуміла виграти у Музичук у трьох з дев'яти партій при шести нічиїх.

lviv2016.fide.com

Китайська шахістка стала чотириразовою чемпіонкою світу. Раніше вона вигравала цей титул у 2010, 2011 і 2013 роках.

Нагадаємо, призовий фонд чемпіонського мату становив 200 тисяч доларів. 120 тисяч дісталося Хоу Іфань, 80 - Музичук.