Мудрик забив ефектний гол за "Челсі" у ворота "Арсенала" в АПЛ

Мудрик забив ефектний гол за Михайло Мудрик © EPA-EFE/DANIEL HAMBURY
Українець також заробив пенальті.

Футболіст збірної України Михайло Мудрик відзначився голом за "Челсі" у ворота "Арсенала" у матчі дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги.

22-річний українець вийшов у старті на лондонське дербі, а на 11-й хвилині заробив пенальті – м'яч після його удару головою влучив у руку Саліба, а покарання виконав Коул Палмер.

На початку другого тайму Мудрик отримав пас на лівому фланзі і відправив м'яч за комір голкіперу з-за меж штрафного майданчика.

Цей гол дозволив "Челсі" подвоїти перевагу, але "Арсенал" зумів відігратися та врятував нічию – 2:2. Варто зазначити, що перший тайм у складі "Арсеналу" на полі провів ще один українець Олександр Зінченко, котрий заробив жовту картку за фол на Мудрику.

"Челсі" – "Арсенал" – 2:2

Голи: Палмер, 15 (з пенальті), Мудрик, 48 – Райс, 77, Троссард, 84

Відео найкращих моментів та голу Мудрика

EPA-EFE/DANIEL HAMBURY

Для Михайла Мудрика це другий забитий гол за "Челсі" після січневого трансферу з "Шахтаря" – перший він забив на початку жовтня у ворота "Фулгема" в АПЛ.

Раніше повідомлялося про те, що в АПЛ заборонили прапори Ізраїлю та Палестини на матчах дев'ятого туру.