Моурінью розкритикував гру українця Судакова в переможному матчі "Бенфіки"

Поділитися
Моурінью розкритикував гру українця Судакова в переможному матчі © EPA/ JOSE SENA GOULAO
Наставник "орлів" залишився незадоволений ігровим епізодом із пропущеним голом.

Головний тренер "Бенфіки" Жозе Моурінью розкритикував дії українського півзахисника Георгія Судакова в епізоді з пропущеним голом у переможному матчі 17-го туру чемпіонату Португалії проти "Ешторіла" (3:1).

"Що ми не можемо робити — це пропускати гол так, як і коли ми пропустили. Після рахунку 2:0 не можна пропускати гол на 47-й або 48-й хвилині. Не можна Судакову підходити до індивідуального протистояння, особливо проти найкреативнішого гравця, який найкраще володіє дриблінгом, з такою тендітністю, легковажністю та малою відповідальністю, тому що одне — дійти до перерви з рахунком 2:0, а зовсім інше — з рахунком 2:1", - наводить слова наставника maisfutebol.iol.pt.

23-річний Георгій Судаков у нинішньому сезоні провів 32 матчі, забив 4 голи і віддав 5 асистів у всіх турнірах. Судаков перейшов у "Бенфіку" минулого літа з "Шахтаря".

У турнірній таблиці чемпіонату Португалії підопічні Жозе Моурінью набрали 39 очок і посідають третє місце.

Раніше повідомлялося про те, що Судаков відзначився гольовим пасом за "Бенфіку" в Кубку Португалії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі