Міжсезоння: "Шахтар" не забив "Раннерсу", "Динамо" програло "Малазі"

Міжсезоння: "Шахтар" не забив "Раннерсу", "Динамо" програло "Малазі" "Шахтар" зіграв внічию © ФК Шахтер
Гранди українського футболу до єврокубкової весни готуються в Іспанії.

"Динамо" і "Шахтар" провели чергові матчі в рамках підготовки до другої частини сезону. Кияни зіграли з іспанською "Малагою", а "Шахтар" - з данським "Раннерсом".

Динамівці не змогли впоратися з "Малагою". Підопічні Сергія Реброва перший м'яч пропустили вже на 32-й секунді матчу - захисники помилилися і дозволили Орті вийти один на один з Шовковським. А на 13-й хвилині іспанці подвоїли перевагу - той же Орта точно пробив з-за меж штрафного. Відіграти хоча б один м'яч "Динамо" не вдалося.

"Динамо" - "Малага" (Іспанія) - 0:2
Голи: Орта (1, 13)

"Динамо": Шовковський, Хачеріді, Сілва, Віда, Драгович, Гусєв (Яковенко, 65), Гармаш (Сидорчук, 75), Рибалка, Буяльський, Гонсалес, Мораес (Теодорчик, 76).

"Шахтар" у матчі проти "Раннерса" відзначитися не зумів, але і зберіг свої ворота сухими. "Гірники" перервали серію з семи поспіль перемог у міжсезоння.

"Раннерс" (Данія) - "Шахтар" - 0:0

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос (Борячук, 78), Едуардо (Феррейра, 66), Тайсон (Зубков, 69), Гладкий (Веллінгтон, 46).

Днем раніше товариський матч провів "Дніпро". Дніпропетровці розгромили іспанську "Марбелью" - 3:0. Голи забивали Зозуля, Селезньов і Назарина.