Мілевський віддав дві результативні передачі в єврокубковому матчі

Відео
Мілевський віддав дві результативні передачі в єврокубковому матчі Мілевський допоміг брестському "Динамо" стартувати з перемоги у кваліфікації ЛЧ © football.ua
Український нападник допоміг "Динамо" з Бреста розгромити суперника.

Український нападник брестського "Динамо" Артем Мілевський став автором двох результативних передач в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Астани".

Чемпіон Білорусі здобув перемогу з рахунком 6:3.

35-річний українець вийшов у стартовому складі, а на 37-й хвилині асистував Павлу Седьку, який зробив рахунок 4:0. На 55-й хвилині гравець віддав другий результативний пас. Автором забитого м'яча став Абдулайє Діалло.

Всього в нинішньому сезоні на рахунку Мілевського 4 голи та 7 асистів у 26 матчах.

Команда українця вийшла до другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, де зіграє з переможцем пари "Гап Конназ Куей" - "Сараєво".

Раніше повідомлялося про те, що Мілевський вилікувався від коронавірусу та приступив до тренувань.