Миколенко та Зінченко відзначилися голами у переможних матчах АПЛ

Відео
Миколенко та Зінченко відзначилися голами у переможних матчах АПЛ Олександр Зінченко © Getty Images
Українці допомогли своїм командам набрати по три очки.

Футболісти збірної України Віталій Миколенко та Олександр Зінченко відзначилися голами у 12-му турі англійської Прем'єр-ліги.

"Евертон" з Миколенком у складі гостював у "Крістал Пелес" і здобув перемогу з рахунком 3:2. Український захисник вийшов на поле у старті, а вже на першій хвилині ударом головою відправив м'яч у сітку воріт суперника. Також на 49-й хвилині Віталій пробив у стійку, після чого Дукуре добив м'яч у ворота.

Українець записав на свій рахунок найшвидший гол у нинішньому сезоні АПЛ і забив у другому турі поспіль – у минулому поєдинку Миколенко засмутив "Брайтон" (1:1).

Відеоогляд матчу

"Арсенал" приймав "Бернлі" та також зумів перемогти суперника – 3:1. Зінченко встановив остаточний рахунок у грі ефектним ударом з меж штрафного майданчика і відзначився першою результативною дією за команду цього сезону.

"Каноніри" набрали 27 очок і продовжують боротьбу у трійці лідерів АПЛ. "Евертон" з 14 очками віддалився від зони вильоту і йде 14-м.

Раніше повідомлялося про те, що Довбик забив гол із передачі Циганкова за "Жирону" у переможному матчі.