Матч УПЛ тричі переривався через повітряну тривогу

Матч УПЛ тричі переривався через повітряну тривогу Команди ховалися в укриття © ФК Рух
Поєдинок тривав понад чотири години.

Матч української Прем'єр-ліги у Львові між місцевим "Рухом" та харківським "Металістом" переривався три рази через повітряну тривогу.

Вперше в історії елітного дивізіону чемпіонату України це сталося за рахунку 1:1 на 44-й хвилині гри. Потім ситуація повторилася на 51-й та 77-й хвилинах.

Щоразу гравці, тренери, бригада арбітрів та персонал вирушали в укриття. Гра розпочалася о 15:00, а фінальний свисток пролунав, коли пройшло майже чотири з половиною години. "Металіст" здобув перемогу з рахунком 2:1.

(фото – ФК "Рух")

Варто зазначити, що цей поєдинок завершив перший тур УПЛ. Усі матчі проходять без уболівальників на трибунах і зупинятимуться у разі тривоги у місті, де проходить гра.

Нагадаємо, вперше футбольний матч було перервано через тривогу в рамках юнацького чемпіонату України.