Матч "Шахтаря" в УПЛ не був дограний через тривалу повітряну тривогу

Матч © ФК Шахтер
Команди не зуміли дограти поєдинок.

У неділю, 1 вересня, стартував матч п'ятого туру української Прем'єр-ліги 2024/2025, в якому грали "Кривбас" та "Шахтар".

Поєдинок у Кривому Розі на стадіоні "Гірник" стартував о 18:00, а на 50-й хвилині був перерваний через повітряну тривогу на Дніпропетровщині.

На момент оголошення тривоги "Шахтар" вів у рахунку з рахунком 1:0, а єдиний гол забив Тарас Степаненко. Як повідомили в ефірі УПЛ ТБ, сьогодні матч не буде дограно. Згідно з регламентом, матч дограють в одну із резервних дат у календарі УПЛ.

Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення РФ до України "Кривбас" вирішив продовжити грати домашні матчі у своєму рідному місті на стадіоні "Гірник".

Від південного краю Кривого Рогу до лінії фронту приблизно п'ятдесят кілометрів.

Пізно ввечері 26 серпня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по готелі "Аврора" в центрі Кривого Рогу, в якому перед матчем мали проживати футболісти "Шахтаря". Внаслідок атаки загинули двоє людей.

Раніше повідомлялося про те, що "Кривбас" розгромно програв "Бетісу" і вилетів з єврокубків.