"Марсель" здобув путівку у фінал Ліги Європи

"Марсель" здобув путівку у фінал Ліги Європи "Марселю" допоміг гол у додатковому таймі © twitter.com
Французи забили вирішальний гол у додатковий час.

В рамках поєдинку-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи австрійський "Зальцбург" на своєму полі приймав французький "Марсель" і здобув мінімальну перемогу з рахунком 2:1, яка вивела у фінал гостей.

В основний час австрійці забили двічі, після чого поєдинок продовжився в додаткових таймах. Там один з кутових завершився точним ударом від Роланду, якого вистачило "Марселю" для виходу у фінал. Таким чином, "Марсель" зіграє у фіналі Ліги Європи проти мадридського "Атлетіко". Вирішальний матч пройде 16 травня в Ліоні.

"Зальцбург" - "Марсель" - 2:1 (перший матч - 0:2)
Голи: Хайдара, 53, Сарр, 65 (у свої ворота) - Роланду, 116

"Зальцбург": Вальке, Лайнер, Рамальо, Чалета-Цар, Ульмер (Понграчич, 96), Хайдара, Самассеку, Шлагер (Мінаміно, 84), Беріша, Гульбрандсен (Хван, 69), Даббур

"Марсель": Пеле, Сарр, Рамі, Густаво, Амави, Лопес (Ангуисса, 66), Сансон, Товен, Пайє, Окампос, Жермен (Нджиє, 84)

Попередження: Хайдара, Ромальо, Чалета-Цар, Даббур - Сарр, Лопес, Рамі, Жермен, Пайє, Амави, Роланду

Видалення: Хайдара, 119

"Атлетико" - "Арсенал": ключові моменти матчу, відео голу Дієго Кости.