"Манчестер Сіті" забив п'ять голів "Арсеналу" в матчі АПЛ

"Сіті" знищив суперника
"Городяни" не залишили шансів команді з Лондона.

У матчі 3-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" вдома на "Етіхаді" розгромив "Арсенал".

Поєдинок закінчився перемогою команди Гвардіоли з рахунком 5:0, а голами у складі діючих чемпіонів Англії відзначилися Гюндоган, Торрес (дубль), Родрі і Жезус.

Відзначимо, що на 35-й хвилині у "Арсеналу" за фол проти Жоау Канселу був видалений Граніт Джака.

У складі переможців після перерви з'явився на полі українець Олександр Зінченко.

Таким чином, після трьох турів "Манчестер Сіті" має в своєму активі 6 очок, а "каноніри" не набрали жодного пункту.

Раніше повідомлялося про те, що "Челсі" обіграв "Арсенал" в лондонському дербі в АПЛ.