"Манчестер Сіті" з Зінченкоv повторно обіграв ПСЖ і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

"Ман Сіті" повторно обіграв ПСЖ © uefa.com
"Городяни" підтвердили свою перевагу над парижанами.

4 травня англійський "Манчестер Сіті" приймав французький "Парі Сен-Жермен" у рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Команда Пепа Гвардіоли після гостьового успіху (2:1) знову перемогла, але вже з рахунком 2:0.

Героєм поєдинку став вінгер господарів Ріяд Марез. Алжирець на 11-й хвилині вивів "городян" вперед, а на 63-й оформив дубль, завершивши класну атаку англійців ударом фактично в порожні ворота.

На 69-й хвилині Ді Марія наступив на ногу Фернандіньо і залишив гостей у меншості, після чого "Ман Сіті" мав ще кілька шансів забити і довів справу до переможного результату.

Весь матч у складі команди Пепа Гвардіоли на полі провів гравець збірної України Олександр Зінченко. "Манчестер Сіті" вийшов у перший фінал Ліги чемпіонів в історії клубу. Також це перший фінал ЛЧ у кар'єрі Зінченка.

"Манчестер Сіті" - ПСЖ - 2:0 (рахунок першого матчу - 2:1)

Голи: Марез, 11, 63

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Стоунз, Діаш, Зінченко, Фоден (Агуеро, 85), Фернандіньо, Гюндоган, Марез, Сілва (Стерлінг, 82), Де Брюйне (Жезус, 82)

ПСЖ: Навас, Флоренці (Дагба, 75), Маркіньос, Кімпембе, Діалло (Баккер, 82), Еррера (Дракслер, 62), Паредес (Данілу, 75), Верратті, Ді Марія, Неймар, Ікарді (Кін, 62)

Попередження: Зінченко, Де Брюйне - Еррера, Кімпембе, Данілу

Вилучення: Ді Марія, 69

Огляд матчу

Нагадаємо, у другому півфіналі матч-відповідь проведуть лондонський "Челсі" і мадридський "Реал".