"Манчестер Сіті" розгромив "Ліверпуль" у центральному матчі туру АПЛ

"Ман Сіті" продовжує гонитву за "Ліверпулем" © twitter.com/ManCity
"Городяни" здобули три очки на своєму полі.

У центральному матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" приймав "Ліверпуль" та здобув перемогу з рахунком 4:1.

Гості вийшли вперед завдяки голу Салаха на 17-й хвилині, однак це була остання позитивна подія у грі для мерсисайдців.

Ще до перерви Альварес зрівняв рахунок, а у другому таймі голами у складі "городян" відзначилися Де Брюйне, Гюндоган та Гріліш.

"Манчестер Сіті" – "Ліверпуль" – 4:1

Голи: Альварес, 27, Де Брюйне, 46, Гюндоган, 53, Гріліш, 74 – Салах, 17

Відеоогляд матчу

"Ман Сіті" здобув 50-ту перемогу над "Ліверпулем" у своїй історії. При цьому команда Юргена Клоппа зазнала третьої поспіль поразки.

У турнірній таблиці АПЛ "Манчестер Сіті" йде другим, відстаючи від "Арсенала" на п'ять очок. "Ліверпуль" посідає шосте місце.

Раніше повідомлялося про те, що топ-клуб АПЛ звільнив головного тренера перед закінченням сезону.