Маліновський забив дебютний гол за "Марсель"

Маліновський забив дебютний гол за Українець забив красивий гол © OM
Команда українця при цьому програла.

Футболіст збірної України Руслан Маліновський забив свій дебютний гол за французький "Марсель".

Півзахисник розпочинав поєдинок проти "Ніцци" з лави запасних, але після перерви вийшов на заміну. На 60-й хвилині Маліновський прийняв пас із флангу і завдав точного удару у верхній кут воріт. Для українця це дебютний гол за команду після переходу з "Аталанти".

Відео голу Маліновського

"Марсель" при цьому зазнав поразки з рахунком 1:3. Команда посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Франції, відстаючи від ПСЖ на вісім очок.

Нагадаємо, Руслан Маліновський перейшов до "Марселя" з італійської "Аталанти" у першій половині січня на правах оренди з правом викупу.

Раніше повідомлялося про те, що капітан збірної України Ярмоленко забив восьмий гол у чемпіонаті ОАЕ.