Малиновський провів результативний матч за "Аталанту" у чемпіонаті Італії

Малиновський провів результативний матч за Малиновський провів результативний перший тайм проти "Удінезе" © Atalanta B.C
Півзахисник допоміг команді оформити перемогу.

Футболіст збірної України Руслан Малиновський відзначився голом та результативною передачею за "Аталанту" у матчі чемпіонату Італії.

У 21-му турі команда з Бергамо гостювала у "Удінезе" та зуміла здобути перемогу з рахунком 6:2.

Малиновський вийшов у стартовому складі, а на 22-й хвилині віддав гольову передачу на форварда Луїса Мур'єля. На 43-й хвилині українець скористався відскоком м'яча та зробив рахунок 3:0.

Огляд матчу доступний за посиланням.

Хавбек отримав третю найкращу оцінку від порталів WhoScored (8,4) та SofaScore (7,9) серед футболістів обох команд.

Загалом у нинішньому сезоні 28-річний Руслан Малиновський провів 18 матчів, забив 5 голів і зробив 2 асисти.

"Аталанта" набрала 41 очко і посідає четверте місце у турнірній таблиці Серії А.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський увійшов до збірної чемпіонату Італії 2021 року за версією SofaScore.