"Ліверпуль" обіграв "Манчестер Юнайтед" в центральному матчі туру АПЛ

"Ліверпуль" обіграв "Манчестер Юнайтед" в центральному матчі туру АПЛ Салах відзначився черговим голом © liverpoolfc.com
Команда Юргена Клоппа продовжує наближатися до титулу.

"Ліверпуль" обіграв "Манчестер Юнайтед" у центральному матчі 23-го туру англійської Прем'єр-ліги - 2:0.

Мерсисайдці вийшли вперед на 14-й хвилині зусиллями Вірджіла ван Дейка. В середині першого тайму ще один м'яч забив Роберто Фірміно, але після звернення до VAR рефері відмінив взяття воріт.

Крапку в грі поставив форвард Мохамед Салах перед фінальним свистком.

"Ліверпуль" здобув 21-шу перемогу у 22-х поєдинках поточного сезону і продовжує серію без поразок у чемпіонаті Англії, яка триває більше року. Команда Клоппа продовжує лідирувати в таблиці, набравши 64 очки та випереджаючи "Ман Сіті" на 16 пунктів.

"Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" - 2:0
Голи: ван Дейк, 14, Салах, 90+3

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон, Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 66), Хендерсон, Вейналдум, Салах, Фірміно (Орігі, 83), Мане (Фабіньйо, 83)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Лінделеф, Магуайр, Шоу (Далот, 87), Ван-Біссака, Фред, Матіч, Вільямс (Грінвуд, 74), Перейра (Мата, 74), Джеймс, Марсьяль

Попередження: Салах - Матіч, Де Хеа, Шоу

Раніше повідомлялося про те, що гравець "Ліверпуля" Мане визнаний найкращим футболістом Африки 2019 року.