Ліга чемпіонів: "Манчестер Сіті" повторно обіграв "Реал", "Ліон" сенсаційно вибив "Ювентус"

Відео
Ліга чемпіонів: "Манчестер Сіті" пройшов "Реал" © uefa.com
Визначилися два чвертьфіналісти турніру.

У п'ятницю, 7 серпня, відбулися поєдинки-відповіді у двох парах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Манчестер Сіті" приймав "Реал" і повторно обіграв чемпіона Іспанії з рахунком 2:1.

Головним антигероєм зустрічі став захисник мадридців Рафаель Варан. Француз двічі допустив результативні помилки - перший раз Жезус перехопив м'яч і віддав гольовий пас на Стерлінга, а потім забив сам. У складі "Реала" відзначився Бензема, але на більше гостей не вистачило.

"Манчестер Сіті" - "Реал" - 2:1 (перший матч - 2:1)
Голи: Стерлінг, 9, Габріель Жезус, 69 - Бензема, 28

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Фернандіньо, Емерік Ляпорт, Канселу, Де Брюйне, Родрі (Отаменді, 89), Гюндоган, Стерлінг (Д. Сілва, 81), Фоден (Б. Сілва, 67), Габріель Жезус

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Васкес, 83), Варан, Мілітан, Менді, Модрич (Вальверде, 83), Каземіро, Кроос, Родріго (Асенсио, 61), Бензема, Азар (Йович, 83)

Попередження: Модрич

"Ліон" гостював у "Ювентуса" після домашньої перемоги з рахунком 1:0. Французи змогли забити першими в Турині, коли Депай реалізував пенальті.

Ще до перерви Роналду також реалізував 11-метровий і зрівняв рахунок, а в другому таймі оформив дубль. Проте, цього було мало, адже "Ліон" мав гол на виїзді. "Юве" намагався організувати третє взяття воріт, але зробити цього не вдалося. Перемога, яка позбавила чемпіона Італії 1/4 фіналу.

"Ювентус" - "Ліон" - 2:1 (перший матч - 0:1)
Голи: Роналду, 43 (пен.), 60 - Депай, 12 (пен.)

"Ювентус": Щесни, Куадрадо, Бонуччі, де Лігт, Алекс Сандро, Бентанкур, Пьяніч (Ремсі, 61), Рабіо, Федеріко Бернардескі (Дібала, 71, Олівьері, 84), Ігуаїн, Роналду

"Ліон": Лопеш, Денайер (Андерсен, 61), Марсело, Марсал, Бруну, Дюбуа (Тете, 90+1), Какере, Ауар (Мендес, 90+1), Корне, Екамбі (Рейн-Аделаїд, 67), Депай (Дембеле, 67)

Попередження: Куадрадо, Бентанкур - Ауар, Дюбуа, Депай, Лопеш, Корне, Какере, Марсал

"Манчестер Сіті" і "Ліон" зіграють один з одним у чвертьфіналі - з цієї стадії всі ігри ЛЧ будуть проходити в Португалії. Матч англійців і французів пройде 15 серпня.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" і "Шахтар" потрапили до топ-25 найкращих клубів за всю історію Ліги чемпіонів.