Ліга чемпіонів: "Манчестер Сіті" переміг "Атлетіко", "Ліверпуль" розібрався з "Бенфікою"

Ліга чемпіонів: "Ман Сіті" обіграв "Атлетіко" вдома © twitter.com/ManCity
Відбулися перші поєдинки 1/4 фіналу турніру.

5 квітня відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у двох парах - "Манчестер Сіті" приймав "Атлетіко", а "Бенфіка" грала з "Ліверпулем".

"Ман Сіті" вдалося здобути мінімальну перемогу над іспанцями - 1:0. Єдиний гол на 70-й хвилині забив Де Брюйне.

Варто зазначити, що всю гру у запасі "міщан" провів футболіст збірної України Олександр Зінченко.

"Манчестер Сіті" - "Атлетіко" - 1:0

Гол: Де Брюйне, 70

"Бенфіці" не вдалося зупинити англійський топ-клуб. "Ліверпуль" вразив ворота господарів поля тричі зусиллями Конате, Мане та Діаса. "Бенфіка" змогла забити лише один гол, який в активі у Нуньєса.

На 82-й хвилині на заміну португальцям вийшов український нападник Роман Яремчук.

"Бенфіка" - "Ліверпуль" - 1:3

Голи: Нуньєс, 49 - Конате, 17, Мане, 34, Луїс Діас, 86

Матчі-відповіді обидві пари команд проведуть 13 квітня.

Нагадаємо, раніше став відомий перший суперник "Динамо" в рамках європейського турне на підтримку України.