"Реал" та "Мілан" стали першими півфіналістами Ліги чемпіонів

"Мілан" пройшов "Наполі" © AC Milan
У двох парах команд пройшли поєдинки-відповіді.

У вівторок, 18 квітня, відбулися матчі-відповіді у двох парах команд 1/4 фіналу плей-офф Ліги чемпіонів.

Результати матчів дня

В італійському дербі "Наполі" приймав "Мілан". Перший поєдинок завершився мінімальною перемогою "росонері" з рахунком 1:0.

У Неаполі команди зіграли внічию 1:1, що вивело до півфіналу турніру "Мілан". Гості у першому таймі не зуміли реалізувати пенальті, однак наприкінці тайму Жиру виправився та відкрив рахунок.

"Неаполітанці" у другому таймі не залишали спроб забити два м'ячі і перевести гру в овертайм, але удача була на боці "Мілана" – спочатку Хвіча також не забив пенальті, а гол наприкінці поєдинку від Осімхена ситуацію вже не врятував.

"Наполі" – "Мілан" – 1:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Осімхен, 90+3 – Жиру, 43.

"Наполі": Мерет, Маріу Руй (Олівера, 34), Жуан Жезус, Ррахмані (Естігор, 74), Ді Лоренцо, Зелінскі (Распадорі, 74), Лоботка, Ндомбеле (Ельмас, 63), Кварацхелія, Осімхен, Політано (Лосано, 34).

"Мілан": Меньян, Ернандес, Томорі, К'єр, Калабрія, Тоналі, Круніч, Леау (Салемакерс, 84), Беннасер, Діас (Месіас, 59), Жиру (Орігі, 68)

Попередження: Ді Лоренцо - Тоналі, Меньян.

На 22-й хвилині Жиру ("Мілан") не забив пенальті (воротар)

На 82-й хвилині Хвіча Кварацхелія ("Наполі") не забив пенальті (воротар)

Челсі" українця Михайла Мудрика на своєму полі зіграв із чинним переможцем ЛЧ мадридським "Реалом". Іспанці виграли перший матч із рахунком 2:0.

Поєдинок у Лондоні також завершився ідентичною перемогою мадридців із рахунком 2:0. Команда Лемпарада провела добротний поєдинок, мала кілька шансів, щоб повернути інтригу у протистоянні, проте Канте та Кукурелья свої шанси змарнували, а гості у другому таймі покарали англійців – дублем відзначився Родріго, який двічі розстрілював ворота лондонців із воротарського майданчика.

Мудрик з'явився на полі на 68-й хвилині зустрічі і встиг відзначитись двома дальніми ударами та жовтою карткою.

"Челсі" – "Реал" – 0:2 (перший матч – 0:2)

Голи: Родріго, 58, 80.

"Челсі": Кепа, Чалоба, Сілва, Фофана, Джеймс, Канте, Енцо (Стерлінг, 68), Ковачич, Кукурелья (Мудрик, 68), Галлахер (Фелікс, 68), Хаверц (Маунт, 77).

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Начо, 81), Мілітао, Алаба (Рюдігер, 46), Камавінга, Кроос (Себальос, 76), Модріч, Вальверде, Родріго (Асенсіо, 81), Бензема (Тчуамені, 71) .

Попередження: Кукурелья, Джеймс, Мудрик - Мілітао.

Нагадаємо, у двох інших парах на цій стадії турніру ведуть боротьбу "Манчестер Сіті" та "Баварія", а також "Інтер" та "Бенфіка".

Раніше повідомлялося, що "Баварія" покарала зірку команди за бійку з одноклубником після матчу Ліги чемпіонів.