"Челсі" та "Бенфіка" стали першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів

"Челсі" пройшов "Боруссію" © twitter.com/bvb
Триває стадія плей-офф турніру.

У вівторок, 7 березня, пройшли два матчі-відповіді 1/8 фіналу плей-офф Ліги чемпіонів.

"Челсі" після програного першого матчу зумів у домашній зустрічі здобути путівку до чвертьфіналу турніру.

Лондонці на "Стемфорд Брідж" обіграли німецький клуб із рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму Стерлінг відкрив рахунок у матчі, а на початку другої половини Хавертц із другої спроби реалізував пенальті та вивів "Челсі" у наступну стадію плей-офф Ліги чемпіонів.

У складі "Челсі" весь поєдинок на лаві для запасних провів український футболіст Михайло Мудрик.

Зазначимо, що поєдинок розпочався на 10 хвилин пізніше через те, що вболівальники "Челсі" затримали автобус із гравцями "Боруссії", який їхав на стадіон.

"Челсі" – "Боруссія" Д – 2:0 (перший матч – 0:1)

Голи: Стерлінг, 43, Хавертц, 53 (з пенальті)

"Челсі": Аррісабалага, Джеймс, Кулібалі, Кукурелья, Фофана, Чілуелл, Ковачіч (Пулішич, 83), Фернандес (Закарія, 87), Хавертц, Стерлінг (Лофтус-Чік, 83), Жоау Фелікс (Галлагер, 67).

"Боруссія" Д: Майєр, Зюле, Шлоттербек, Геррейру, Брандт (Рейна, 5), Ройс, Джан, Озджан (Байно-Гіттенс, 64), Беллінгем, Вольф, Аллер (Мален, 77).

Попередження: Аррісабалага, Фернандес, Чілуелл, Кукурелья – Зюле, Вольф, Беллінгем.

"Бенфіка" без проблем і вдруге обіграла "Брюгге", спокійно гарантувавши собі вихід до чвертьфіналу ЛЧ.

Поєдинок у Лісабоні завершився з рахунком 5:1, а голами у складі португальського клубу відзначилися Рафа, Рамуш (дубль), Жоау Маріу та Давид Нерес.

Зазначимо, що український нападник "Брюгге" Роман Яремчук провів на полі 63 хвилини, але результативними діями відзначитись не зумів.

"Бенфіка" – "Брюгге" – 5:1 (перший матч – 2:0)

Голи: Рафа Сілва, 38, Гонсалу Рамуш, 45+2, 57, Жоау Маріу, 71 (з пенальті), Нерес, 77 – Майєр, 87.

"Бенфіка": Влаходімос, Ба (Жилберто, 63), Отаменді (Морато, 74), Антоніу Сілва (Веріссімо, 88), Грімальдо, Жоау Маріу (Жоау Невеш, 74), Рафа Сілва, Еурснес, Шикінью (Нерес, 63) , Флорентіну, Гонсалу Рамуш.

"Брюгге": Міньоле, Мата (Одої, 63), Мехеле, Сілла, Мейєр, Ванакен (Рітс, 75), Нільсен, Ланг (Нвадіке, 46), Соуа (Нуса, 75), Яремчук (Жуджла, 63), Б'юкенен .

Попередження: Отаменді – Ланг, Сілла, Яремчук, Мейєр.

Нагадаємо, переможцем Ліги чемпіонів є мадридський "Реал", який у фінальному матчі в Парижі мінімально переграв англійський "Ліверпуль" (1:0).

Фінал цьогорічного розіграшу ЛЧ відбудеться 10 червня у турецькому Стамбулі.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Шахтаря" потрапив до десятки найкращих дріблерів групового етапу Ліги чемпіонів.