Ліга чемпіонів: "Барселона" обіграла ПСЖ у Парижі, "Атлетіко" впорався з "Боруссією"

Відбулися перші поєдинки команд у чвертьфіналі.

10 квітня пройшли перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у двох парах команд – "Парі Сен-Жермен" приймав "Барселону", а мадридський "Атлетіко" зустрічався з дортмундською "Боруссією".

Парижани не зуміли скористатися перевагою домашнього поля та зазнала поразки у результативному матчі з рахунком 2:3.

"Барса" забила гол зусиллями Рафіньї у першому таймі, а на старті другої половини гри французи зуміли кардинально змінити ситуацію. Спочатку Дембеле ударом під поперечину відновив рівновагу, а через дві хвилини Вітінья вивів ПСЖ уперед.

Проте "Барселона" не здалася і зуміла оформити перемогу. На 62-й хвилині Рафінья ударом у дотик завершив класну передачу з глибини. На 77-й хвилині перемогу каталонцям приніс Крістенсен ударом головою після подачі з кутового.

ПСЖ – "Барселона" – 2:3

Голи: Дембеле, 48, Вітінья, 51 – Рафінья, 37, 62, Крістенсен, 77

ПСЖ: Доннарумма, Маркіньйос, Ернандес, Бералдо, Мендеш, Лі Кан Ін (Заїр-Емері, 60), Вітінья, Руїс (Рамуш, 85), Дембеле, Асенсіо (Баркола, 47), Мбаппе

"Барселона": тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу, Роберто (Педрі, 61), де Йонг (Крістенсен, 76), Гюндоган (Лопес, 86), Ямал (Феліш, 61), Левандовський, Рафінья (Торрес, 75)

Попередження: Вітінья, Бералдо - Кубарсі, Лопес, Крістенсен, Роберто

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

"Атлетіко" не без проблем вдалося обіграти "Боруссію". Перший тайм вийшов для мадридців практично ідеальним. Швидкий гол забив Де Пауль на четвертій хвилині, після чого в середині тайму Ліно з передачі Грізманна подвоїв перевагу.

"Боруссія" скоротила відставання на 81-й хвилині, коли Алле завдав точного удару у ближній кут воріт. На останніх хвилинах гості могли врятувати нічию. Спочатку Гіттенс пробивав під поперечину, а Облак перевів м'яч у каркас воріт. Потім хрестовина воріт прийняла удар головою від Брандта.

"Атлетіко" – "Боруссія" Д – 2:1

Голи: Де Пауль, 4, Ліно, 32 – Алле, 81

"Атлетіко": Облак, Вітсель (Савіч, 90+1), Хіменес, Аспілікета, Моліна (Рікельме, 90), Льоренте, Коке, Де Пауль (Корреа, 79), Ліно (Сауль, 90), Мората (Барріос, 63), Грізманн

"Боруссія" Д: Кобель, Рюерсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен, Забітцер (Ройс, 84), Джан (Озджан, 84), Санчо, Нмеча, Адеємі (Байно-Гіттенс, 73), Фюллькруг (Алле, 60)

Попередження: Ліно, Льоренте, Хіменес – Джан, Матсен

Матчі-відповіді команди проведуть 16 квітня.

Раніше повідомлялося про результати перших чвертьфіналів ЛЧ у двох інших парах команд.