Ліга чемпіонів: "Барселона" не змогла створити диво в Парижі, "Ліверпуль" пройшов "Лейпциг"

Ліга чемпіонів: Мбаппе знову забив "Барселоні" © uefa.com
Визначилися чергові чвертьфіналісти турніру.

10 березня відбулися два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - ПСЖ приймав "Барселону", а "Ліверпуль" зустрічався з "Лейпцигом".

Каталонці провалили першу гру проти парижан вдома (1:4), а зробити диво в другому поєдинку не змогли. На 30-й хвилині Мбаппе реалізував пенальті і вивів парижан уперед, після чого Мессі ефектним ударом досить швидко зрівняв рахунок. Ще до перерви капітан "Барси" міг вивести свою команду вперед з пенальті, але не зумів переграти воротаря Наваса.

"Барселона" мала ще кілька шансів забити, а у ПСЖ в контратаках небезпечно виглядав Мбаппе, але рахунок на табло так і не змінився.

ПСЖ - "Барселона" - 1:1 (перший матч - 4:1)
Голи: Мбаппе, 30 (з пенальті) - Мессі, 37

ПСЖ: Навас, Флоренці (Дагба, 76), Маркіньос, Кімпембе, Кюрзава (Діалло, 46), Паредес, Верратті (Рафінья, 84), Гейє (Данілу, 59), Дракслер (Ді Марія, 59), Ікарді, Мбаппе

"Барселона": тер Штеген, Мінгеса (Фірпо, 35), де Йонг, Лангле, Дест (Трінкау, 66), Бускетс (Моріба, 78), Педрі (П'яніч, 78), Альба, Мессі, Грізманн, Дембеле (Брейтвейт, 78)

Попередження: Кюрзава, Гейє, Верратті, Паредес, Ікарді - Мінгеса, Лангле, де Йонг

"Ліверпуль" підтвердив свою перевагу в грі з німецьким "Лейпцигом" і повторно обіграв суперника з рахунком 2:0. Голи в другому таймі на свій рахунок записали Салах і Мане.

"Ліверпуль" - "РБ Лейпциг" - 2:0 (перший матч - 2:0)
Голи: Салах, 71, Мане, 74

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Робертсон (Цимікас, 90), Кабак, Філліпс, Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 82), Мане (Окслейд-Чемберлен, 90), Тіаго Алькантара (Кейта, 71), Діогу Жота ( ориги, 71), Салах

"РБ Лейпциг": Гулачі, Клостерманн, Упамекано, Мукіеле, Нкунку, Ольмо (Айдара, 72), Камплі (Серлот, 46), Адамс, Забітцер, Форсберг (Клюйверт, 60), Поульсен (Хван Хі Чхан, 60)

Раніше повідомлялося про те, що до чвертьфіналу ЛЧ вийшли "Порту" і дортмундська "Боруссія".