Ліга Чемпіонів: «Севілья» програла у гостях, «Базель» вихопив перемогу

Черговий день ігор плей-офф Ліги чемпіонів був наповнений сюрпризами. Головним із них став мінімальний програш Севільі в гостях португальському клубу Брага 0:1. Гол забив Матеус.

Показовим був поєдинок Зальцбурга і Хапоеля. Зальцбург вирішив грати у відкритий футбол, чим і поплатився. Результат на табло 2:3.

Матч Партизан-Андерлехт закінчився у нічию 2:2. Хоча, якби не помилка гравця Андерлехта, команда сповна могла б і виграти. Відзначилися:  Клео, Лецьякс, (у свої ворота) Жійе, Юхас.

У матчі Базель – Шериф, молдавський клуб не зумів закінчити матч з нічийним результатом. Крім того, останні хвилини матчу команда догравала в меншості. Червону картку на 86 хвилині заробив Ерохин. Фінальний рахунок 1:0. Проте, Шериф все ще має шанси продовжити боротьбу за вихід до Ліги Чемпіонів. Гол на 54 хвилині забив Штокер.