Ліга Чемпіонів: "Арсенал" зіграв внічию з "Бешикташем", а "Байєр" розбив "Копенгаген"

Ліга Чемпіонів: "Арсенал" зіграв внічию з "Бешикташем", а "Байєр" розбив "Копенгаген" "Арсенал" не зміг забити "Бешикташу" © global.adidas.com
В найпрестижнішому клубному футбольному турнірі Європи - Лізі чемпіонів - зіграноперші матчі кваліфікаційного раунду плей-офф. В самому престином клубному футбольному турнірі Європи - Лізі чемпіонів - зіграні перші матчі кваліфікаційного раунду плей-офф Подробиці читайте на УНІАН: http://www.unian.net/sport/953159-arsenal-i-beshiktash-syigrali-vnichyu-v-matche-ligi-chempionov.html

У вівторок, 19 серпня стартував раунд плей-офф кваліфікації Ліги Чемпіонів.

Серед представників провідних європейських чемпіонів виграв лише "Байєр". "Аптекарі" на виїзді відсвяткували вольову перемогу над "Копенгагеном", якому не допоміг ударний початок 3:2.

"Арсенал" у виїзному матчі проти "Бешикташа" зберіг нульову нічию. В першому таймі тричі воротам "Канонірів" погрожував Демба Ба, після перерви у турків також вистачало небезпечних випадів.

"Наполі" і "Атлетик" розписали результативну нічию 1:1, причому на перерву в лідерах пішли баски, однак у другому таймі Ігуаїну вдалося зрівняти рахунок.

Голи: Шьємер, 16, Соріано, 54 - Форсберг, 90+1

Повторні зустрічі пройдуть 27 серпня. Переможець за сумою двох матчів отримає путівку в груповий етап Ліги чемпіонів. !zn