Лідер "Шахтаря" Тете забив переможний гол у дебютному матчі за "Ліон"

Лідер Бразилець забив за дві хвилини після виходу на заміну (фото - ol.fr)
Тете приніс перемогу своїй новій команді.

Вінгер Тете, який виступає за "Ліон" на правах оренди з "Шахтаря", забив дебютний гол за французьку команду.

22-річний бразилець відзначився результативним ударом у матчі 30-го туру Ліги 1 проти "Анже" (3:2).

Тете розпочав поєдинок на лаві запасних. На 78-й хвилині вінгер вийшов на заміну, а за дві хвилини забив шикарний гол обвідним ударом, який приніс "Ліону" перемогу.

Тете перейшов з "Греміо" до "Шахтаря" у лютому 2019 року за 15 млн євро. У поточному сезоні УПЛ на рахунку Теті 17 матчів, 9 голів та 1 асист.

Наприкінці березня Тете на правах оренди став футболістом "Ліона". За інформацією ЗМІ, клуб має право викупу футболіста.

Нагадаємо, чемпіонат України залишається на паузі після початку воєнного вторгнення Росії. При цьому легіонерам дозволили тимчасово призупиняти контракти з українськими клубами та виступати за інші команди.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Шахтаря" став гравцем мадридського "Реала".