На офіційному сайті ФІФА, присвяченому перепродажу та обміну квитків, з'явилися пропозиції купити місце на трибунах під час фіналу чемпіонату світу-2026 за фантастичну суму.
Про це повідомляє Sky News.
У продаж надійшли чотири квитки, кожен з яких доступний за ціною 2,3 мільйона доларів.
Фінал турніру відбудеться 19 липня на арені MetLife Stadium у Нью-Джерсі, який вміщує 82 500 глядачів. Сектор з настільки дорогими квитками знаходиться за одними з воріт. Варто зазначити, що в цьому ж секторі перепродаються квитки за значно скромніші 16 098 доларів.
ФІФА не контролює запитувані ціни на сайті перепродажу, але стягує комісію в розмірі 15% як з продавця, так і з покупця таких квитків. Це означає, що теоретично Міжнародна федерація футболу може заробити майже 600 000 доларів з кожного такого квитка.
На мундіаль продано вже понад п'ять мільйонів квитків. Багато людей скаржилися на їхню дорожнечу.
Чемпіонат світу-2026 пройде з 11 червня по 19 липня в США, Канаді та Мексиці. Уперше в історії на турнірі зіграють одразу 48 збірних. Мундіаль триватиме 39 днів, за які буде зіграно 104 матчі, що також стане рекордом.
Раніше державний секретар США Марко Рубіо розповів про те, чи буде країна обмежувати в'їзд для збірної Ірану на ЧС-2026.

