Кубок світу з біатлону: Підручний та Джима залишаються в топ-20 особистого заліку

Кубок світу з біатлону: Підручний та Джима залишаються в топ-20 особистого заліку Українці залишилися без подіумів в Нове Мєсто © biathlon.com.ua
В біатлоні відбувся третій етап сезону.

Підійшов до кінця третій етап Кубка світу з біатлону, який проходив в Нове Мєсто, Чехія.

Лідери чоловічої збірної України Дмитро Підручний та Сергій Семенов по разу фінішували в топ-10 і жодного разу в трьох особистих гонках не покинули межі топ-25. Українки не показали в Нове Мєсто свій максимум. Юлія Джима і Олена Підгрушна все ще не набрали форму, а Ірина Варвінець при оптимальній роботі на вогневих рубежах втратила багато часу на дистанції. У підсумку нікому не вдалося потрапити на подіум.

В чоловічому особистому заліку лідирує француз Мартен Фуркад, а в жіночому - німкеня Лаура Дальмайєр.