"Кривбас" програв чехам стартовий матч у кваліфікації Ліги Європи

Українська команда програла у Словаччині.

У четвер, 8 серпня, криворізький "Кривбас" провів перший матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти чеської "Вікторії" Пльзень.

Матч у словацькому місті Кошице був номінально домашнім для українців та завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

"Кривбас" повів у рахунку вже на 20-й хвилині, коли Прінс скористався подачею з флангу та пробив у дотик.

На початку другого тайму чехи зрівняли рахунок. Панош скористався втратою м'яча від захисника, пройшов у центр і точно пробив у дев'ятку воріт.

У криворіжців була низка можливостей знову засмутити суперника, але в одному з епізодів гостей врятувала поперечина, а в інших підводила точність або надійно грав воротар.

"Вікторія" своїм шансом скористалася: Шульц розібрався з кількома захисниками, після чого віддав пас на Вашуліна, який не схибив.

"Кривбас" – "Вікторія" – 1:2

Голи: Прінс, 20 – Панош, 48, Вашулін, 69

"Кривбас": Кліщук, Понєдєльнік, Романчук, Стецьков, Дібанго, Бізімана, Д. Кузик (Драмбаєв, 66), Вакулко (Аморозо, 81), Твердохліб (Луньов, 55), Микитишин (Соса, 66), Прінс (Кожушко, 81)

"Вікторія": Тврдонь, Две, Гранач, Ємелька, Гавел (Москера, 90+1), Черв (Сойка, 90+5), Калвах, Копіц, Шульц (Ірка, 90+1), Панош (Слончик, 64), Видра (Вашулін, 46)

Попередження: Прінс, Дібанго, Вакулко – Панош, Вашулін

Відеоогляд матчу

Матч-відповідь команди проведуть у Чехії 15 серпня. Якщо криворіжці вилетять від "Вікторії", то у кваліфікації Ліги конференцій зустрінуться з іспанським "Бетісом".

Нагадаємо, "Кривбас" минулого сезону української Прем'єр-ліги посів третє місце.

Раніше повідомлялося про те, що "Полісся" вдруге програло словенцям і вилетіло з єврокубків.