Козлова вийшла у чвертьфінал турніру в Бостаді

Козлова вийшла у чвертьфінал турніру в Бостаді Козлова здобула другу поспіль перемогу в Бостаді © sapronov-tennis.org
Українка здобула другу поспіль перемогу в Швеції.

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до чвертьфіналу турніру WTA в Бостаді (призовий фонд - $ 250,000).

Суперницею Козлової у другому раунді була представниця Німеччини Мона Бартель. Українка зуміла оформити перемогу в двох сетах за 1 годину і 15 хвилин.

У першій партії Козловій вдалося виконати три брейка, при цьому Катерина втратила лише один гейм на своїй подачі. На старті другого сету дівчата обмінялися брейками, однак далі ініціатива була на боці українки. Козлова забезпечила собі відрив у два брейка, але подати на перемогу за рахунку 5:1 Катерина не змогла, а ось другий шанс завершити матч на свою користь вона вже не упустила.

2-й раунд

Катерина Козлова (Україна) - Мона Бартель (Німеччина) - 6:3, 6:3

У чвертьфіналі Катерина зіграє з першою ракеткою турніру - данкою Каролін Возняцкі.

Нагадаємо, раніше в цьому місяці Козлова стала чемпіонкою турніру в Римі.