Коноплянка забив гол за "Шальке" у третьому товариському матчі поспіль

Коноплянка забив гол за "Шальке" у третьому товариському матчі поспіль Коноплянка знову забив гол © Facebook/FC Schalke
Український півзахисник успішно проводить підготовку до сезону в німецькому клубі.

Лідер збірної України Євген Коноплянка забив у товариському поєдинку проти "Бешикташа" (3:2) під час передсезонного туру в Китаї.

Українець вийшов на поле у перерві, а на 62-й хвилині забив третій гол своєї команди. Варто відзначити, що Коноплянка відзначився в третьому матчі поспіль.

Нагадаємо, в міжсезоння був відправлений у відставку головний тренер Маркус Вайнцирль, який не довіряв Коноплянці місце в основному складі команди, а тренерське крісло зайняв Доменіко Тедеско.

У минулому сезоні на рахунку Євгена Коноплянки шість голів та дві результативні передачі в 27 матчах за "Шальке" у всіх турнірах. Права на гравця належали "Севільї", але німецький клуб викупив контракт вінгера за 15 мільйонів євро.

Раніше повідомлялося, що "Шальке" відмовився продавати Коноплянку у "Галатасарай".