Хет-трик Довбика і гол Циганкова допомогли "Жироні" розгромити "Севілью" в чемпіонаті Іспанії

Хет-трик Довбика і гол Циганкова допомогли © Getty Images
Українці видали неймовірний поєдинок.

Український нападник "Жирони" Артем Довбик оформив хет-трик у домашньому матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії проти "Севільї".

Форвард відзначився трьома голами за шість хвилин зустрічі.  На 13-й хвилині Довбик головою зрівняв рахунок (1:1), за дві хвилини скористався передачею Порту, а на 19-й хвилині прицільно пробив з-за меж штрафного.

З перших хвилин у складі "Жирони" також вийшов ще один українець Віктор Циганков, який на 56-й хвилині забив свій гол, замкнувши простріл із флангу. Сам поєдинок завершився з рахунком 5:1.

Довбик став найкращим гравцем матчу, отримавши оцінки 9,7 від WhoScored та 9,2 від Sofascore. Гру Циганкова оцінили на 7,7 та 7,4 відповідно.

Огляд матчу можна подивитися тут.

Для 26-річного Довбика минулий матч став 22-м за "Жирону" у всіх турнірах. На рахунку форварда - 14 голів і 7 асистів.

26-річний Циганков зіграв у нинішньому сезоні 18 матчів, забив чотири голи, віддав стільки ж асистів.

"Жирона" продовжує лідирувати в турнірній таблиці Ла Ліги, випереджаючи "Реал" на одне очко.

Раніше повідомлялося про те, що Довбик став найкращим футболістом грудня в Іспанії.