"Карпати" обіграли "Олімпік" в дограванні грудневого матчу УПЛ

"Карпати" обіграли "Олімпік" в дограванні грудневого матчу УПЛ "Карпати" набрали важливі очки © ФК Карпати
Команди дограли поєдинок.

У Львові "Карпати" і "Олімпік" зіграли другий тайм поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, внаслідок рясного снігопаду "Карпати" і "Олімпік"(1:1) на початку грудня зіграли лише перший тайм поєдинку, після чого головний арбітр матчу Катерина Монзуль скасувала гру.

Перенесення було призначено на 21 лютого, а команди, незважаючи на регламент, отримали дозвіл дограти матч в нових складах.

Другий тайм виявився щедрим на події, а перемогу в ньому здобули львів'яни, завдяки голу Карраскаля на 56-й хвилині матчу.

У цілому, "Карпати" грали з перевагою, а після видалення Очігави легко довели справу до перемоги.

"Карпати" – "Олімпік" – 2:1

Голи: М'якушко, 43, Карраскаль, 56 – Кравченко, 45.

"Карпати": Підківка, Мірошниченко, Нестеров, Лобай, Гуцуляк, Вербний, Ді Франко, Швед, Карраскаль, М'якушко, Акулінін.

"Олімпік": Кічак, Парцванія, Еммерсон, Кулініч, Немчанінов, Цимбалюк, Вакуленко, Р. Пасіч, Леонідас (Щедрий, 72), Кісіль, Біленький.

Попередження: Цимбалюк, Кісіль, Очігава, Біленький.

Видалення: Очігава, 80 (2 жовта картка).

Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 20-го туру, відео голів, таблиця.