Каратистка Терлюга визнана найкращою спортсменкою України за підсумками січня

Каратистка Терлюга визнана найкращою спортсменкою України за підсумками січня Терлюга вдало виступила на січневих турнірах © НОК України
Спорстменка удостоїлася нагороди від НОК.

Каратистка Анжеліка Терлюга визнана найкращою спортсменкою України в січні, повідомляє офіційний сайт НОК України. Анжеліка вдруге в кар'єрі отримала цю нагороду.

Найкращим тренером місяця визнаний наставник каратистки Денис Морозов. У січні Терлюга завоювала золоту медаль на турнірі Karate1 Serie A в Сантьяго (Чилі), а також стала срібним призером Karate1 Premier League в Парижі (Франція).

Нагадаємо, влітку минулого року Терлюга стала срібною призеркою Європейських ігор у Мінську.

Зазначимо, що у ваговій категорії 55 кг Анжеліка Терлюга очолює світовий рейтинг і знаходиться в лідерах олімпійського заліку на участь в Іграх-2020.

Раніше повідомлялося про те, що українські журналісти обрали найкращого спортсмена 2019-го року.