Капітан клубу АПЛ отримав жахливу травму без контакту з суперником

Капітан клубу АПЛ отримав жахливу травму без контакту з суперником Кріс Бешем © Getty Images
Кріс Бешем отримав відкритий перелом на рівному місці.

Захисник клубу "Шеффілд Юнайтед" Кріс Бешем зламав ногу під час матчу англійської Прем'єр-ліги проти "Фулгема" (1:3).

У першому таймі поєдинку капітан команди гостей намагався зробити навіс і оступився, отримавши відкритий перелом гомілкостопа без контакту з суперником.

Медична бригада близько 10 хвилин надавала допомогу 35-річному футболісту, після чого доставила його на ношах до автомобіля швидкої допомоги.

Кріс Бешем виступає за "Шеффілд Юнайтед" з 2014 року і провів за клуб понад 300 матчів.

Раніше повідомлялося про те, що українці Миколенко та Мудрик допомогли своїм командам здобути перемоги в АПЛ.