Канадська бігунка помилково виграла марафон, заблукавши на дистанції

Канадська бігунка помилково виграла марафон, заблукавши на дистанції Канадська бігунка Мередіт Фіцморіс виграла марафон помилково © ottawacitizen.com
Канадка планувала бігти напівмарафон, а в підсумку опинилася на фініші 42-кілометровій дистанції.

Учасниця марафону в Онтаріо Меридіт Фіцморіс виграла забіг помилково, заблукавши на дистанції.

Спочатку спортсменка планувала виступити тільки на полумарафонській дистанції, але по ходу забігу переплутала повороти і дісталася до фінішу 42 кілометри 195 метрів, повідомляє The Ottawa Citizen.

Спортсменка зазначила, що була впевнена в своїх силах тільки в напівмарафоні і вирішила виступити на цій дистанції, щоб підготуватися таким чином до участі у повноцінному марафоні в Детройті. Але в ході забігу вона відволіклася, оскільки слухала музику.

Цікаво, що за підсумками змагань жінка подолала марафонську дистанцію за три години 11 хвилин і 48 секунд. Цей результат дав їй можливість кваліфікуватися на інший марафон. Вона стала єдиною жінкою серед тих, хто пройшов відбір на майбутній забіг.

"Можливо, мені пощастило. Якщо б спочатку планувала бігти весь марафон, я б долала дистанцію на меншій швидкості", - зазначила Фіцморіс.

Після марафону канадка також зазначила, що в якийсь момент просто вирішила бігти і вже не здаватися. При цьому вона підкреслила, що останні кілометри дистанції далися їй надзвичайно важко, і вона злякалася того, що може так втомитися, що відмовиться від майбутнього марафону. !zn