Канада виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею

Канада виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею Канада – чемпіон світу © IIHF
Канадці тріумфували на турнірі.

У Канаді відбувся фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею.

У вирішальному поєдинку зустрілися господарі льоду та команда Чехії, а перемогу здобули канадці, які перемогли з рахунком 3:2 в овертаймі.

Овертайм у форматі 3 на 3 виграли технічніші канадці, які реалізували свій вихід два в одного після помилки противника. Вирішальний гол оформив Ділан Ґюнтер.

У неймовірно результативному матчі за третє місце США перемогли Швецію (8:7 ОТ).

Канадці виграли турнір утретє за останні 4 роки. Канада має 20 титулів – це найкращий показник в історії молодіжного ЧС.

Чехія вперше з 2005 року виграла медалі на турнірі. Фінал став для чехів першим із 2001 року.

Раніше повідомлялося про те, що матч НХЛ у Канаді пройде на підтримку України.