Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею

Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею © IIHF
Канадці вкотре підтвердили своє домінування у цьому виді спорту.

У Тампере (Фінляндія) відбувся фінальний матч чемпіонату світу-2023 з хокею, в якому зустрічалися збірні Канади та Німеччини.

Німцям не вдалося створити ще одну сенсацію після перемоги над США – канадці здолали європейців із рахунком 5:2.

Перший та другий періоди завершилися внічию з однаковим рахунком 1:1, при цьому канадці двічі відігравалиcя. Але вже у третьому періоді північноамериканці закинули супернику три шайби та оформили чемпіонство.

Збірна Канади в 28-й раз у своїй історії виграла чемпіонат світу, що є рекордом турніру. Німеччина завоювала своє третє срібло після других місць на ЧС 1930 та 1953 років.

Канада – Німеччина – 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Шайби: 07:44 Петерка (Зайдер, Мюллер) – 0:1, 10:47 Блейс (Кребс, Нейборс) – 1:1, 33:48 Фішбах (Кастнер, Зайдер) – 1:2, 38:27 Круз (Кребс, Вїгар) – 2:2, 44:51 Блейс (Гласс) – 3:2, 51:51 Тоффолі – 4:2, 58:07 Лотон (Квін, Круз) – 5:2.

Нагадаємо, бронзу турніру вперше у своїй історії виборола збірна Латвії, яка сенсаційно обіграла США (4:3 ОТ).

Збірні Росії та Білорусі не були допущені на турнір через вторгнення в Україну.

Раніше повідомлялося про те, що на ЧС-2023 з хокею заборонили прапори Росії та Білорусі.