Ярмоленко зіграв за "Вест Хем" проти МЮ і заробив пенальті

Ярмоленко зіграв за Ярмоленко вийшов на заміну в другому таймі © goal.com
Партнер українця реалізувати покарання не зумів.

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко вийшов на заміну в складі "Вест Хема" в матчі 5-го туру АПЛ проти "Манчестер Юнайтед".

Українець замінив Ніколу Влашича на 68-й хвилині, а в кінцівці міг врятувати свою команду від поразки.

На 89-й хвилині Лінгард вивів МЮ вперед (2:1), а в доданий час Ярмоленко заробив пенальті для "Вест Хема". До точки підійшов Марк Нобл, але переграти воротаря Давіда де Хеа йому не вдалося - іспанець відбив свій перший пенальті за МЮ з 2016 року.

У минулому сезоні на рахунку українця 15 матчів і 1 асист у чемпіонаті Англії. У нинішньому Ярмоленко поки тільки виходить на заміну.

На Євро-2020 вінгер провів п'ять матчів, в яких відзначився двома голами і двома результативними передачами.

Раніше повідомлялося про те, що Ярмоленко віддав два гольових паси за молодіжку "Вест Хема".