Ярмоленко вперше за два роки оформив дубль в матчі за "Вест Хем"

Відправити

Ще два рази українець асистував партнерам.

Ярмоленко вперше за два роки оформив дубль в матчі за
Ярмоленко зробив покер з результативних дій © twitter.com/westhamutd

Український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко зробив дубль і віддав два гольових паси в матчі 1/16 фіналу Кубка ліги проти "Халл Сіті" (5:1).

Українець асистував Снодграссу, який відкрив рахунок в матчі на 18-й хвилині. Потім на 45-й хвилині він віддав результативний пас Аллер, після чого рахунок став 2:0.

У другому таймі Ярмоленко реалізував пенальті, а в кінцівці гри забив другий гол.

Це перший дубль хавбека з 16 вересня 2018 року. Тоді він двічі забив у АПЛ "Евертону".

Нагадаємо, Ярмоленко відзначився асистом і на попередній стадії Кубка ліги в матчі проти "Чарльтона".

По матерiалам: ZN.UA / Підготував/ла : Артем Лукашенко