Ярмоленко вперше в сезоні провів більше тайму за "Вест Хем"

Ярмоленко вперше в сезоні провів більше тайму за Ярмоленко в нинішньому сезоні АПЛ ще не забивав © twitter.com/westhamutd
Українець не відзначився результативними діями.

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі на матч 16-го туру АПЛ проти "Саутгемптона".

Українець був замінений на 72-й хвилині на Джеррода Боуена, коли рахунок у грі ще не було відкрито. Поєдинок завершився внічию - 0:0.

Ярмоленко провів на полі більше тайму вперше в нинішньому сезоні АПЛ. Всього на рахунку українця вісім матчів АПЛ без результативних дій. В англійській Прем'єр-лізі хавбек потрапив до стартового складу вперше в сезоні.

Нагадаємо, Ярмоленко перейшов у "Вест Хем" влітку 2018 го року з дортмундської "Боруссії".

Тransfermarkt оцінює футболіста в 7,5 мільйона євро, його контракт з "Вест Хемом" розрахований до літа 2022 року.

Раніше повідомлялося про те, що Ярмоленко взяв участь в гольовий атаці "Вест Хема" в АПЛ.